МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Деякі питання проведення моніторингу ринку нафтопродуктів та скрапленого газу в Україні"

19.11.2021 | 13:21

 

 

 

Повідомлення про оприлюднення

проекту постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання проведення моніторингу ринку нафтопродуктів та скрапленого газу в Україні»

 

Розробник – Міністерство енергетики України

 

Міністерство енергетики України відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оголошує про опублікування проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 р. № 667»на офіційному веб-сайті Міненерго в мережі Інтернет – http://mpe.kmu.gov.ua, розділ «Нормативно-правова робота», підрозділ «Регуляторні акти та аналізи регуляторного впливу на них».

 

Міністерством енергетики України на виконання підпункту «е» підпункту 9 пункту 1 рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 липня 2021 року «Про заходи з нейтралізації загроз в енергетичній сфері», введеного в дію Указом Президента України від 28 серпня 2021 року № 452  розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання проведення моніторингу ринку нафтопродуктів та скрапленого газу в Україні», який включає в себе затвердження порядків:

          Порядок проведення моніторингу якості і безпечності нафтопродуктів на ринку України;

          Порядок проведення цінового моніторингу ринку нафтопродуктів та скрапленого газу в Україні;

          Порядок відбору суб’єктів господарювання, уповноважених на здійснення цінового моніторингу ринку нафтопродуктів та скрапленого газу в Україні.

 

Метою прийняття постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання проведення моніторингу ринку нафтопродуктів та скрапленого газу в Україні» є створення цілісної системи моніторингу ринку нафтопродуктів, яка спрямована на забезпечення належного рівня їх якості й безпечності, а також механізму прозорого формування ринкових цін на нафтопродукти та скраплений газ. Система моніторингу слугуватиме дієвим інструментом дослідження ринку нафти, нафтопродуктів та скрапленого газу, а також дозволить відстежувати обсяги нафти та нафтопродуктів з метою формування даних про мінімальні державні запаси нафти та нафтопродуктів в Україні.

 

Зауваження та пропозиції до проекту постанови приймаються в письмовому вигляді та електронною поштою протягом місяця за адресою: Міністерство енергетики України, 01601, м. Київ, вул. Хрещатик, 30; е-mail: olena.chaykovska@mev.gov.ua.

 

 

Документи:

 

1.      Проєкт постанови;

2.      Пояснювальна записка;

3.      Аналіз регуляторного впливу;

4.      Порядок проведення моніторингу якості і безпечності нафтопродуктів на ринку України;

5.      Порядок відбору суб’єктів господарювання, уповноважених на здійснення цінового моніторингу ринку нафтопродуктів та скрапленого газу в Україні;

6.      Порядок проведення цінового моніторингу ринку нафтопродуктів та скрапленого газу в Україні.

 

 

версія для друку