МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Міненерго уклало дві угоди про розподіл продукції на 1,5 млрд грн

08.11.2021 | 19:34

 

 

 

Сьогодні Міністерство енергетики України та голандська компанія ЕР UKRAINE B.V. (засновниками якої є EP Power Europe, a.s (Чехія) та NAFTA a.s (Словаччина) підписали угоди про розподіл продукції за двома ділянкамиГрунівська і Охтирська.

 

Від Міненерго угоди підписав перший заступник міністра енергетики Юрій Власенко, від компанії-інвесторауповноважений представник Любомір Копчік.

 

Церемонія підписання відбулася в присутності міністра енергетики України Германа Галущенка, Надзвичайного і Повноваженого Посла Республіки Словакія Марека Шафінa і Надзвичайного і Повноваженого Посла Чеської Республіки Радека Матули.

 

«Підписання цих угодце серйозний етап співпраці, яка дуже важлива для наших країн. Команда Міненерго зробила все можливе, щоб якнайшвидше відбулося підписання угод про розподіл продукції щодо пошуку та видобутку вуглеводнів в межах ділянок Грунівська і Охтирська», - зазначив Герман Галущенко.

 

За мінімальними підрахунками, інвестиції за цими двома угодами складуть близько 1,5 млрд грн. Термін реалізації угод складає 50 років.

 

Довідково

У кінці 2020 – на початку 2021 року вперше за останні 9 років було підписано угоди про розподіл продукції (УРП). УРП було укладено з п’ятьма компаніями щодо 8 ділянок.

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку