МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Недопущення спеціалістів до перевірок на електростанції - неприпустиме, - Міненерго

13.10.2021 | 19:06

 

 

 

 

Сьогодні під головуванням міністра енергетики Германа Галущенка відбулася чергова нарада щодо підготовки до опалювального сезону. У нараді взяли участь перший заступник міністра Юрій Власенко, представники генеруючих компаній, НЕК «Укренерго», НКРЕКП.

Під час наради обговорили поточний стан накопичення вугілля, хід ремонтних кампаній енергоблоків та проведення перевірок готовності енергетичного обладнання до проходження осінньо-зимового періоду.

Юрій Власенко звернув увагу керівництва компаній теплової генерації на факти недопущення спеціалістів НЕК «Укренерго» до перевірок.

«Простежується систематичний характер виходу з ладу електростанцій з причин аварійності чи відсутності палива. У разі систематичного виходу станцій в ремонт ці ситуації будуть на контролі вже не тільки в Міненерго, але й у правоохоронних органів. Навмисне недопущення спеціалістів Укренерго, які спільно з Держенергонаглядом проводять перевірки, буде розцінюватись нами як приховування інформації», - наголосив Юрій Власенко.

 

 

версія для друку