МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Два нових проєкти з модернізації систем електропередачі плануються до підписання з KfW, - Міненерго

12.10.2021 | 10:22

 

 

 

 

У Міненерго під головуванням заступника міністра з питань європейської інтеграції Ярослава Демченкова проведено робочу зустріч з представниками німецького державного банку KfW для обговорення реалізації спільних з KfW проєктів, спрямованих на реконструкцію підстанцій та підвищення ефективності передачі електроенергії.

 

«Міністерство енергетики підтримує підписання пакету угод за новим проєктом «Підвищення ефективності передачі електроенергії (Модернізація підстанцій) ІІ» та підготовку наступного спільного проєкту «Підвищення ефективності передачі електроенергії (Інтеграція української ОЕС до європейської об’єднаної системи) ІІІ»», - повідомив заступник міністра.

 

В рамках цих проєктів передбачено проведення автоматизації 8-ми підстанцій Південно-Західного регіону та підстанції «Подільська». Реалізація проєктів сприятиме підвищенню енергоефективності при передачі електроенергії та майбутній синхронізації Об'єднаної енергосистеми України з Європейською мережею системних операторів з передачі електроенергії (ENTSO-E).  

 

 

Довідково:

 

Укренерго вже реалізує з KfW два проєкти загальною вартістю кредитних коштів 190,5 млн євро. Проєкти передбачають фінансування заходів із підвищення рівня безпеки, надійності та ефективності постачання електроенергії шляхом реконструкції підстанцій, які тривалий час знаходяться в експлуатації, та мають в переважній частині електрообладнання, що потребує щорічних витрат для його відновлення та підтримання на належному технічному рівні, зокрема це підстанції «Криворізька», «Дніпро-Донбас», «Запорізька», «Дніпровське», «Харківська» та «Залютине».

 

 

 

 

 

 

версія для друку