МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України "Про реформування вугільної галузі"

18.08.2021 | 10:45

 

 

 

Повідомлення про оприлюднення

проекту Закону України «Про реформування вугільної галузі»

 

З метою проведення консультацій з громадськістю Міністерство енергетики України оголошує про опублікування проекту Закону України «Про реформування вугільної галузі» на офіційному веб-сайті Міністерства енергетики України в мережі Інтернетhttp://mpe.kmu.gov.ua/, розділ «Нормативно-правова робота», підрозділ «Регуляторна діяльність».

 

Основною метою прийняття законопроекту є впровадження комплексу заходів, що направлені на реформування (реструктуризацію) вугільної галузі та передбачають фінансове оздоровлення державних вугледобувних підприємств, запобігання їх банкрутству, збереження технологічного та виробничого потенціалу, виведення на беззбитковий рівень роботи для забезпечення енергетичної безпеки України та вирішення основних соціально-економічних проблем працівників зазначених підприємств, а також створення умов для залучення приватних інвестицій у розвиток зазначених підприємств з наступною їх приватизацією.

 

Зауваження та пропозиції до проекту Закону приймаються в письмовому вигляді та електронною поштою протягом місяця за адресою: Міністерство енергетики України, 01601 вул. Хрещатик, 30; е-mail: vyacheslav.volodin@mev.gov.ua

 

 

Документи:

 

1. Проект Закону;

2. Пояснювальна записка;

3. Порівняльна таблиця;

4. Проект постанови Верховної Ради України.

 

 

версія для друку