МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Безоплатна правова допомога: куди можна звернутися?

 

 

 

http://zrda.gov.ua/files/2020/LKKmlbAB.jpg

 

 

 

 

Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» (далі – Закон), безоплатна первинна правова допомога - вид державної гарантії, що полягає в інформуванні особи про її права і свободи, порядок їх реалізації, відновлення у випадку їх порушення та порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.

 

Згідно частини другої статті 7 Закону, Міненерго як суб’єкт надання безоплатної первинної правової допомоги в межах своєї компетенції надає такі види правових послуг:

 

1) надання правової інформації;

 

2) надання консультацій і роз'яснень з правових питань;

 

3) складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру);

 

4) надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

 

Для отримання безоплатної первинної правової допомоги Міненерго необхідно заповнити ЗАЯВУ та надіслати її на електронну адресу: kanc.mev.gov.ua або поштову адресу: 01601, м. Київ, вул. Хрещатик, 30.

 

Запис на особисті прийоми до Міністерства енергетики України буде здійснюватися після закінчення карантинних заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

 

Особи, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, яка полягає у здійсненні захисту в суді та здійснення представництва інтересів в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, складення документів процесуального характеру, тощо, можуть її отримати у будь-якому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги чи бюро правової допомоги, звернувшись за адресами зазначеними на сайті legalaid.gov.ua.

 

З метою отримання безоплатної вторинної правової допомоги Ви можете зателефонувати до контакт-центру за безкоштовним номером 

0 800 213 103.

 

 

 

версія для друку