МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міненерго "Про внесення зміни до Методики визначення плати за доступ до елементів інфраструктури об'єкта електроенергетики"

03.06.2021 | 11:06

 

 

Повідомлення про оприлюднення

проєкт наказу Міненерго «Про внесення зміни до Методики визначення плати за доступ до елементів інфраструктури об’єкта електроенергетики»

 

 

Проєкт акта розроблений Міністерством енергетики України відповідно до Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж».

 

Метою проєкту акта є вдосконалення механізму формування та встановлення розміру плати за доступ до елементів інфраструктури об’єктів електроенергетики всіх форм власності.

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

Міністерство енергетики України, 01001 МСП  вул. Хрещатик, 30; е-mail: anton.yampolets@mev.gov.ua

 

Державна регуляторна служба України, 01011 м. Київ, вул. Арсенальна 9/11; e- mail: inform@dkrp.gov.ua

 

Проєкт регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Міненерго в мережі інтернет mev.kmu.gov.ua.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дати оприлюднення в письмовому або електронному вигляді.

 

Міністерство енергетики України

 

1. Проєкт наказу Міненерго «Про внесення зміни до Методики визначення плати за доступ до елементів інфраструктури об’єкта електроенергетики»;

2. Пояснювальна записка до проєкту наказу;

3. Аналіз регуляторного впливу проєкту наказу.

 

 

версія для друку