МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Біля Хмельницької АЕС облаштовано нову велостоянку

25.05.2021 | 15:59

 

 

 

 

На території пристанційної площі Хмельницької АЕС введено в експлуатацію нову криту велостоянку, а також облаштовано місце для зберігання скутерів.

 

За словами начальника ремонтно-будівельного управління енергоремонтного підрозділу (ЕРП) ВП ХАЕС В’ячеслава Бащука, у 2020 році, після проведеного огляду територій, будівель і споруд, було прийнято рішення щодо облаштування критої велостоянки. Всі роботи, починаючи від технічного завдання, проектування, виготовлення металоконструкцій та монтажу, були виконані персоналом Хмельницької АЕС.

 

Велостоянка розрахована для кріплення велосипедів, але під час монтажу металевих конструкцій, було прийнято рішення і про облаштування місць для зберігання скутерів.

 

Хмельницька АЕС все більше уваги звертає на те, яким чином покращити умови праці для своїх співробітників та підвищити якість їх обслуговування. Зокрема, один зі способів зекономити час та кошти як для працівників, так і для роботодавцязміни у способах пересування працівників на роботу, з роботи та для виконання службових обов’язків. Тож, першим кроком стало встановлення типових велостійок для облаштування зручних умов для співробітників, які їздять велосипедом та скутером.

 

Як зауважив заступник генерального директора з персоналу ВП ХАЕС Богдан Шмигельський, щодо питання облаштування велопарковки були також отримані відповідні звернення від персоналу, який в період пандемії таким чином вирішував проблему сполучення.

 

«Профілактика здоровя – один із важливих напрямків нашої діяльності. Здоровий спосіб життя позитивно впливає, як на особистісний розвиток персоналу ХАЕС, так і на професійну діяльність. Ми приділяємо особливу увагу розвитку спорту, зокрема, здійснюємо значні  реконструкційні і ремонтні роботи на наших спортивних спорудах», - наголосив Богдан Шмигельський.

 

Цьогоріч також заплановано проведення велозмагань. Працівники Хмельницької АЕС, які під’їздять до роботи велотранспортом, який віднедавна надійно захищений, здійснюють водночас і тренування.

 

Нетішин- молоде молодіжне місто, комфортне для його мешканців, екологічно чисте, з добре налагодженою інфраструктурою. Створення велостоянки додало додаткових зручностей для персоналу ХАЕС, зокрема, з активним способом пересування.

 

 

версія для друку