МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Підведено підсумки та оголошено переможців конкурсу "Будь інженером!"

12.05.2021 | 17:00

 

 

 

 

В культурно-діловому центрі Запорізької АЕС відбулося нагородження переможців відкритого конкурсу «Будь інженером!». З успіхом старшокласників привітали заступник генерального директора з персоналу Запорізької АЕС, голова первинної профспілкової організації ВП ЗАЕС, міський голова та в.о. начальника управління освіти. Захід відбувся з дотриманням всіх карантинних обмежень та використанням засобів індивідуального захисту.

 

Абсолютними переможцями за підсумками конкурсу, по всіх трьох номінаціях - з математики, фізики та хімії, набравши максимальну кількість балів стали: 1 місце - Іван Самарський (Енергодарська загальноосвітня школа №2), 2 місце  - Андрій Бондаренко (Енергодарська багатопрофільна гімназія «Гармонія»), 3 місце - Олександр Іванцок (Енергодарський навчально-виховний комплекс №5).

 

У номінації «Кращий з математики» першим став учень Енергодарського навчально-виховного комплексу №5 Кирило Єлсуков. «Кращою з фізики» стала учениця Енергодарського багатопрофільного ліцею Ірина Плодовська, а «Кращим з хімії» - учень Енергодарського навчально-виховного комплексу №1 Олексій Бурля.

 

З кожним роком відкритий конкурс, який проходить у рамках програми профорієнтації учбових закладів, організований Радою молодих фахівців Запорізької АЕС за підтримки адміністрації та профспілкового комітету станції, а також Українського ядерного товариства, стає усе більш популярним серед школярів міста-супутника Запорізької АЕС Енергодара.

 

Цього року у конкурсі взяло участь 87 школярів енергодарських шкіл, які продемонстрували свої знання з точних наук.  Всі переможці були нагороджені грамотами та цінними подарунками від організаторів конкурсу.

 

#ЕнергоатомОсвіта

 

 

 

 

 

 

 

 

Довідка: Радіаційний фон в районі розміщення Запорізької атомної електростанції відповідає природним значенням і на 12 травня 2021 року становить 8 - 12 мкР/год. Надходження радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищує встановлених допустимих значень.

 

Запорізька АЕС - найбільший енергетичний об'єкт в Україні та Європі з встановленою потужністю 6000 МВт. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в 1984 році, другий - в 1985 році, третій - в 1986 році, четвертий - в 1987 році, п'ятий - в 1989 році, шостий - в 1995 році.

 

Запорізька АЕС генерує в об’єднану енергетичну систему майже 40% всієї електроенергії, що виробляється атомними електростанціями України та п’яту частину від загального виробництва електроенергії у країні.

 

версія для друку