МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

На Запорізькій АЕС відбулась звітно-виборна конференція відокремленого підрозділу громадської організації "Українське ядерне товариство"

06.05.2021 | 16:48

 

 

 

05 травня 2021 року в інформаційному центрі Запорізької АЕС з дотриманням всіх протиепідемічних заходів відбулась звітно-виборна конференція відокремленого підрозділу громадської організації «Українське ядерне товариство» в Запорізькій області на базі ВП ЗАЕС ДП «НАЕК «Енергоатом».

 

До уваги членів організації було представлено звіт про виконану роботу у 2019-2021 роках. Присутні одноголосно визнали задовільною роботу за звітний період.

 

На конференції було обрано новий склад координаційної ради ВП ГО «УкрЯТ» на базі Запорізької АЕС, до якого увійшли представники різних підрозділів атомної станції.

 

Головою відокремленого підрозділу громадської організації «Українське ядерне товариство» в Запорізькій області на базі ВП ЗАЕС ДП «НАЕК «Енергоатом» переобрано Андрія Туза, заступником голови - Сергія Мошніка.

 

Підготовлено пропозиції для включення в новий склад Правління УкрЯТ. До новоствореної науково-аналітичної секції УкрЯТ запропоновано кандидатуру Георгія Гавриленка. Ревізійну комісію вирішено залишити без змін.

 

Також на заході було обрано делегатів на ІІІ Конференцію Українського ядерного товариства, що відбудеться у Києві 14 травня 2021 року.

 

Делегати від Запорізької АЕС пропонуватимуть на посаду президента УкрЯТ кандидатуру Володимира Броннікова, на посаду виконавчого секретаря - Данила Лавренова.

 

 

Довідка:

 

Радіаційний фон в районі розміщення Запорізької атомної електростанції відповідає природним значенням і на 06 травня 2021 року становить 8 - 12 мкР/год. Надходження радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищує встановлених допустимих значень.

 

Запорізька АЕС - найбільший енергетичний об'єкт в Україні та Європі з встановленою потужністю 6000 МВт. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в 1984 році, другий - в 1985 році, третій - в 1986 році, четвертий - в 1987 році, п'ятий - в 1989 році, шостий - в 1995 році.

 

Запорізька АЕС генерує в об’єднану енергетичну систему майже 40% всієї електроенергії, що виробляється атомними елект

версія для друку