МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Працівники Хмельницької АЕС на захисті довкілля

28.04.2021 | 11:11

 

 

 

 

 

Весняний період зазвичай асоціюється із очищенням, відновленням та початком нового життєвого циклу не лише в природі. Працівники Хмельницької АЕС активно долучилися і до весняного прибирання, і до відновлення природних ресурсів.

 

Зокрема, представники Нетішинського первинного мисливського колективу №3, основу якого складають працівники реакторного цеху, а також цеху дезактивації та переробки радіоактивних відходів, електроцеху, відділу супроводу нових блоків, енергоремонтного підрозділу, висадили майже гектар лісових насаджень.

 

За словами керівника колективу Олександра Шелеста, полювання для мисливців не є основною метою, а насадження лісу – разовою акцією. Більше п’яти років дружній колектив опікується Комарівським лісництвом, допомагаючи лісничому. «Перш ніж полювати - необхідно створити сприятливі умови для мешканців лісу. Наразі, зараз, для лісових мешканців важливий період тиші, коли відбувається народження потомства», - зазначив старший мисливець.

 

Спостерігають мисливці і за відновленням занесених до Червоної книги лосів, оленів, які з’явилися у лісах поблизу Хмельницької АЕС, що свідчить про гармонійне співіснування енергетичного велета з тваринним світом.

 

Попри, здавалося б, не зовсім гуманну місію мисливців – полювання, колектив гармонійно співпрацює з лісовими мешканцями. Для підкормки тварин взимку облаштовані спеціальні годівниці, а для лісового відпочинку разом із сім’ями – альтанки. Серед цьогорічних планів Нетішинського первинного мисливського колективу - засівання лісових галявин вівсом, пшеницею, кукурудзою.

 

Зробити світ кращим, досконалішим - надскладне завдання, а почати із невеличкого клаптика лісу, або міста в якому проживаємо, до снаги кожному.

версія для друку