МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

35 років з дня Чорнобильської трагедії: пам'ятаємо, вдосконалюємось, не допустимо!

26.04.2021 | 13:28

 

 

 

 

В місті-супутнику Запорізької АЕС Енергодарі, біля Пам'ятного знаку героям Чорнобиля відбулося покладання квітів з нагоди 35-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Вшанувати пам'ять загиблих, які ціною власного життя змогли захистити нас від атомної стихії, зібралися ліквідатори та учасники трагічних подій, адміністрація підприємств, керівництво міста та громадськість.

 

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих та поклали квіти до Пам'ятного знаку.

 

Нажаль ситуація з поширенням коронавірусу і досі не дозволяє провести традиційні заходи, присвячені цій важкій і сумній даті. Але пам’ятаймо: кожен своєю згадкою, своєю виділеною хвилиною спокою може вшанувати пам'ять загиблих, завдяки героїзму яких ми отримали можливість жити в безпеці, з впевненістю у завтрашньому дні.

 

Персонал Запорізької атомної електростанції усвідомлює всю міру відповідальності при експлуатації найпотужнішого в Україні ядерного об'єкта. Фахівці станції, від яких залежить безпечна і надійна експлуатація енергоблоків, добре засвоїли уроки аварії на Чорнобильській АЕС. Вони докладають всіх зусиль, щоб подібне не повторилося більше ніколи.

 

В день 35-ї річниці Чорнобильської трагедії колектив Запорізької АЕС наголошує: пам’ятаємо, вдосконалюємось, не допустимо!

 

версія для друку