МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

На Хмельницькій АЕС підведено підсумки конкурсу рефератів "Ядерна енергія і світ"

22.04.2021 | 16:02

 

 

 

 

22 квітня на Хмельницькій АЕС відбувся захист рефератів серед учнівської молоді конкурсу «Ядерна енергія і світ». До участі у якому було представлено 9 робіт старшокласників із міст Нетішина, Славути, с. Судилків Шепетівського району, Берездівської сільської об’єднаної територіальної громади Хмельницької області та с. Оженин Рівненської області.

 

Компетентне журі за участі фахівців навчально-тренувального центру, відділів охорони навколишнього середовища, роботи з громадськістю і ЗМІ та представників профспілкової молодіжної організації оцінювало представлені на конкурс роботи, надавало рекомендації учасникам для подальшого вдосконалення.

 

Найкраще презентував свою наукову роботу «Використання теплової енергії, що виробляється Хмельницькою атомною електростанцією, для теплопостачання населених пунктів» учень Славутської ЗОШ №1 Андрій Хамрик. Дев’ятикласник не лише продемонстрував свої знання, а і непересічне бачення перспектив та розвитку атомної енергетики для жителів регіону розташування ХАЕС. За рішенням журі роботу Андрія відзначено гран-прі XXVIІ конкурсу рефератів.

 

Перше місце розділили між собою Ілля Кондратчук із Судилківського ліцею, який представив на конкурс роботу «Трансформація та передавання електроенергії від ХАЕС до споживача. Трансформаторна підстанція та її значення» та учениця Славутської гімназії №4 Ольга Геворкян, яка досліджувала вплив радіоактивних елементів на організм людини.

 

Дослідження щодо впливу електромагнітного випромінювання на людину провела також Анастасія Девель учениця Судилківського ліцею, яка посіла друге місце.

 

До трійки призерів також увійшли роботи Олександра Опанасюка з Берездівського ліцею, який розповів про переваги та недоліки зберігання відпрацьованого ядерного палива в Україні і Олега Сокальського із Оженинського НВК щодо перспектив атомної енергетики в державі.

 

 

версія для друку