МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

На Запорізькій АЕС проходять переддипломну практику студенти Дніпрорудненського ліцею

22.04.2021 | 15:14

 

 

 

 

На Запорізьку АЕС на переддипломну практику приїхала група студентів з державного навчального закладу «Дніпрорудненський професійний ліцей».

 

Другий рік поспіль для студентів практика проходить з тимчасовим працевлаштуванням і з виплатою заробітної плати. Та перед тим, як студенти опиняться на робочих місцях, вони пройдуть всю процедуру працевлаштування, як вперше прийняті працівники.

 

«Нам дуже пощастило, що в регіоні є навчальний заклад, який готує саме робочі спеціальності. Дніпрорудненський ліцей зацікавлений у співпраці з нами, адже їх студенти отримують своє перше робоче місце на нашому підприємстві. Отже, корпоративні принципи і пріоритети Запорізької АЕС будуть закладені в щойно прийнятих працівників вже з першого робочого дня», - підкреслив начальник управління кадрів ВП ЗАЕС Володимир Черноляхов.

 

В центрі підготовки ремонтного персоналу Запорізької АЕС студентів ознайомили з обладнанням, яке використовується на виробництві. Вони вже пройшли інструктажі та навчання за курсом охорони праці, пожежної безпеки, техногенної безпеки, а також курс загально-технічних дисциплін. 

 

У минулому році ліцеїсти проходили таку ж практику. І зараз 31 випускник працює в різних підрозділах Запорізької АЕС: енергоремонтному підрозділі, цеху теплової автоматики та вимірювань, цеху теплових та промислових комунікацій, управлінні будівництва та електричному цеху.

 

«Дніпрорудненський професійний ліцей - це єдиний заклад, який в нашому регіоні веде підготовку за професією слюсар реакторно-турбінного обладнання. Ліцей також отримав ліцензію на професію електрослюсар з ремонту і обслуговування автоматики та засобів вимірювань електростанцій», -  зазначила інженер бюро планування і організації підготовки навчально-тренувального центру ВП ЗАЕС Олена Шепель.

 

Дніпрорудненський ліцей дає можливість отримати професійно-технічну освіту, а Запорізька атомна електростанція - гарантоване працевлаштування на підприємстві.

 

#ЕнергоатомОсвіта

 

 

 

Довідка: Радіаційний фон в районі розміщення Запорізької атомної електростанції відповідає природним значенням і на 22 квітня становить 8 - 12 мкР/год. Надходження радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищує встановлених допустимих значень.

 

Запорізька АЕС - найбільший енергетичний об'єкт в Україні та Європі з встановленою потужністю 6000 МВт. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в 1984 році, другий - в 1985 році, третій - в 1986 році, четвертий - в 1987 році, п'ятий - в 1989 році, шостий - в 1995 році.

 

Запорізька АЕС генерує в об’єднану енергетичну систему майже 40% всієї електроенергії, що виробляється атомними електростанціями України та п’яту частину від загального виробництва електроенергії у країні.

 

версія для друку