МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

На Запорізькій АЕС відбувся конкурс доповідей серед молодих працівників

21.04.2021 | 15:57

 

 

 

В рамках огляду-конкурсу «Ми так працюємо, живемо та відпочиваємо» на Запорізької АЕС відбувся конкурс доповідей на науково-технічні, соціальні та профспілкові теми серед молодих працівників «Виробничий потенціал».

 

Цього року захід вже вдруге проводився в режимі відеоконференції на платформі BigBlueButton, з дотриманням соціальної дистанції та всіх протиепідемічних заходів.

 

Сім молодих фахівців з відділу досвіду експлуатації (ВДЕ), експлуатаційного підрозділу (ЕП), енергоремонтного підрозділу (ЕРП), служби головного метролога (СГМ), служби управління надійністю, ресурсом та модернізації (СУНРМ) та цеху теплової автоматики та вимірювань (ЦТАВ) представили на розгляд членів конкурсної комісії доповіді на актуальні для атомної енергетики теми: 

 

1 «Гендерна нерівність в енергетичній галузі» - Тетяна Тутиніна (ВДЕ);

2 «Мотивація працівників Компанії до участі в програмах страхування» - Ольга Добаріна (ЦТАВ);

3 «Використання найбільш досконалих методів роботи з офісним ПК у виробничій діяльності» - Євген Калініченко (СУНРМ);

4 «Підсумки аналізу подій на АЕС України, які були спричинені старінням» - Олександр Процишен (ЦТАВ);

5 «Аналіз та перспективи розвитку офіційних акаунтів соціальних мереж ДП «НАЕК «Енергоатом» на прикладі Instagram» - Сергій Троцюк (ЕП);

6 «Пристрій для стропування при виконанні робіт на висоті» - Роман Похілов (ЕРП);

7 «Використання енергії горіння на КПРАВ для видобутку електричної енергії» - Микола Москаленко (СГМ).

 

Члени конкурсної комісії задавали прямі запитання та жваво обговорювали доповіді і окремо відзначили різноманітність, сучасність, актуальність обраних тем.

 

Підведення підсумків та нагородження переможців відбудеться найближчим часом. 

 

Конкурс проводиться з метою підвищення професійного розвитку молодих працівників ВП ЗАЕС, всебічного розкриття їх науково-технічного потенціалу для вирішення питань експлуатації, ремонту, модернізації обладнання АЕС та соціального розвитку підприємства.

 

 

 

 

Довідка: Радіаційний фон в районі розміщення Запорізької атомної електростанції відповідає природним значенням і на 21 квітня становить 8 - 12 мкР/год. Надходження радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищує встановлених допустимих значень.

 

Запорізька АЕС - найбільший енергетичний об'єкт в Україні та Європі з встановленою потужністю 6000 МВт. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в 1984 році, другий - в 1985 році, третій - в 1986 році, четвертий - в 1987 році, п'ятий - в 1989 році, шостий - в 1995 році.

 

Запорізька АЕС генерує в об’єднану енергетичну систему майже 40% всієї електроенергії, що виробляється атомними електростанціями України та п’яту частину від загального виробництва електроенергії у країні.

версія для друку