МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

На Запорізькій АЕС розпочався перехід на електронні трудові книжки

20.04.2021 | 15:28

 

 

 

 

Управління кадрів Запорізької АЕС розпочало перехід на електронні трудові книжки, який триватиме протягом наступних 5 років. 

 

10 червня 2021 року вступає в силу Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі». Закон встановлює, що протягом 5 років дані з паперових книжок будуть занесені в електронний реєстр, а до того часу функціонуватимуть обидві форми книжок.

 

«З огляду на велику чисельність персоналу Запорізької АЕС, ми розуміємо, який обсяг роботи нам належить виконати. На сьогоднішній день методик або регламентів в проведенні цього процесу немає. Тому була проведена зустріч з представниками Пенсійного фонду України в Енергодарі, щоб розпочати роботу, не чекаючи регламентуючих документів», - розповіла заступник начальника управління кадрів Запорізької АЕС Ірина Лавренчук.

 

 На першому етапі оцифровуватимуться трудові книжки тих працівників, які незабаром виходять на пенсію. І в п’ятирічний термін буде охоплено весь персонал станції. Вже внесли в реєстр дані перших 120 трудових книжок, тому далі ця робота для управління кадрів не буде новою.

 

Заповнення відомостей відбуватиметься як роботодавцем, так і застрахованою особою. Дані до веб-реєстру будуть вноситися через веб-портал Пенсійного фонду України з обов’язковим накладанням страхувальником або застрахованою особою кваліфікованого електронного підпису.

 

Взагалі користування особистим кабінетом сайту Пенсійного фонду набуває популярності, оскільки цей зручний ресурс дозволяє отримати довідки без особистого звернення до відділень фонду.

 

 

версія для друку