МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

На магістральний тепломережі Хмельницької АЕС здійснюється заміна металопокриття

15.04.2021 | 17:04

 

 

 

 

Заміну металопокриття розпочато на трубопроводах та обладнанні магістральний тепломережі Хмельницької АЕС. Роботи із заміни металопокриття і відновлення теплоізоляції виконують працівники енергоремонтного підрозділу ВП ХАЕС та підрядники ВП «Атомремонтсервіс».

 

«Значний об’єм робіт заплановано цьогоріч з реконструкції теплових мереж у місті атомників Нетішині. Наразі, розпочато масштабні роботи із застосування нового типу металопокриття, яке ми плануємо змонтувати на всіх трубопроводах наземної прокладки», - зазначив т. в. о. начальника комунального господарства ВП ХАЕС Сергій Третяк.

 

Досвід застосування такого матеріалу існує на Рівненській АЕС, який має кращі характеристики надійності у порівнянні з попереднім.

 

За словами С. Третяка, комунальне господарство експлуатує 137 кілометрів теплових мереж. Роботи здійснюються на обладнанні мереж зовнішньої прокладки, над землею.

 

Відстань від міста до проммайданчика атомної станції складає 3,5 км, а це три трубопроводи діаметром 600 та 800 мм, де буде повністю замінено металопокриття. Разом з заміною металопокриття буде виконуватися огляд, дефекація та за необхідністю відновлення теплоізоляції.

 

«Всі роботи, які виконуються працівниками комунального господарства щодо магістральних мереж детально плануються, щоб для мешканців міста-супутника ХАЕС доставляти мінімум незручностей»,- підсумував т. в. о. керівника комунального господарства.

 

 

версія для друку