МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Повідомлення про оприлюднення проєкту Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку виробництва та споживання біометану"

05.04.2021 | 14:30

 

 

 

 

Повідомлення про оприлюднення

проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку виробництва та споживання біометану»

 

 

Міністерство енергетики України оголошує про опублікування проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку виробництва та споживання біометану» на офіційному веб-сайті Міненерго в мережі Інтернет – http://mpe.kmu.gov.ua/, розділ «Нормативно-правова робота», підрозділ «Регуляторна діяльність».

 

Прийняття проекту Закону сприятиме створенню в Україні прозорого ринку біометану, збільшенню обсягів виробництва біометану, дозволить скоротити імпорт природного газу, використовувати українську газотранспортну систему для експорту біометану в країни ЄС, підвищити економічну привабливість біоенергетичних проектів для потенційних інвесторів, у тому числі іноземних, зменшити викиди парникових газів.

 

Зауваження та пропозиції до проекту Закону приймаються в письмовому вигляді та електронною поштою протягом місяця за адресою: Міністерство енергетики України, 01601 вул. Хрещатик, 30; е-mail: mykola.nevinchanyy@mev.gov.ua.

 

 

Додатки:

 

1. Проект Закону;

2. Пояснювальна записка;

3. Порівняльна таблиця;

4. Аналіз регуляторного впливу.

 

версія для друку