МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Представники Запорізької АЕС взяли участь в засіданні Правління Українського ядерного товариства

10.03.2021 | 16:08

 

 

 

 

10 березня 2021 року відбулося позачергове засідання Правління Громадської організації «Українське ядерне товариство» (ГО «УкрЯТ»). Засідання було проведене в дистанційному форматі за допомогою платформи Google Meet.

 

На порядок денний були винесені такі питання:

1. Про проведення звітно-виборної кампанії у відокремлених підрозділах ГО «УкрЯТ».

2. Про проведення звітно-виборчої конференції ГО «УкрЯТ».

3. Про створення відокремленого підрозділу ГО «УкрЯТ» на базі Вінницького Національного Технічного Університету.

 

Прийнято рішення - керівникам відокремлених підрозділів протягом березня-квітня 2021 року провести загальні збори (конференції) членів відокремлених підрозділів ГО «УкрЯТ», на яких заслухати звіт про роботу за минулий період, обрати новий склад керівних органів, а також делегатів на ІІI Конференцію Громадської організації «Українське ядерне товариство».

 

14 травня 2021 року у м. Київ з дотриманням протиепідемічних заходів пропонується провести III Конференцію ГО «Українське ядерне товариство».

 

Також члени Правління дали згоду на проведення установчих зборів відокремленого підрозділу ГО «УкрЯТ» на базі Вінницького Національного Технічного Університету та подальше створення відокремленого підрозділу.

 

«У 2020 році відокремлений підрозділ УкрЯТ  на базі Запорізької АЕС провів багато заходів з підтримки атомної галузі та атомної науки. В поточному році вже розпочато реалізацію усіх намічених планів та ідей» - зазначив голова ВП «УкрЯТ» на базі ВП «Запорізька АЕС» Андрій Туз.

Українське Ядерне Товариство - найбільша громадська ядерна науково-технічна організація України, що об'єднує основні підприємства та навчальні заклади атомної галузі України.

 

 

 

Довідка: Радіаційний фон в районі розміщення Запорізької атомної електростанції відповідає природним значенням і на 10 березня 2021 року становить 8 - 12 мкР/год. Надходження радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищує встановлених допустимих значень.

 

Запорізька АЕС - найбільший енергетичний об'єкт в Україні та Європі з встановленою потужністю 6000 МВт. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в 1984 році, другий - в 1985 році, третій - в 1986 році, четвертий - в 1987 році, п'ятий - в 1989 році, шостий - в 1995 році.

 

Запорізька АЕС генерує в об’єднану енергетичну систему майже 40% всієї електроенергії, що виробляється атомними електростанціями України та п’яту частину від загального виробництва електроенергії у країні.

 

версія для друку