МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

В навчально-тренувальному центрі Запорізької АЕС поновлено основні види навчання персоналу

19.02.2021 | 13:47

 

 

В навчально-тренувальному центрі Запорізької АЕС поновлено навчальний процес з проведення основних видів навчання. Заняття вже проходять в аудиторіях, але з дотриманням всіх карантинних заходів.

 

Першочергово НТЦ поновив навчання для оперативного, ремонтного персоналу та для щойно прийнятих робітників. Наразі ведуться заняття з охорони праці, пожежної безпеки, робіт підвищеної небезпеки та спеціальні навчання, пов’язані з модернізацією обладнання.

 

«Зараз відновлено навчання, яке стоїть на контролі. Найближчим часом буде організовано навчання для вищої ланки управління - коучинг. Плани на 2021 рік дуже великі - оголошено більш ніж 43 000 людино-курсів з різних видів навчання», - розповіла начальник бюро планування та організації  підготовки персоналу НТЦ ВП ЗАЕС Олена Котеньова.

 

Під час карантину в НТЦ ВП ЗАЕС довелося освоїти альтернативні види навчання. Почали з пожежної безпеки. Підготовка велася через комп’ютерні програми, онлайн консультації інструкторів і за допомогою локальної мережі підприємства. Ця система навчання виявилася досить результативною. Тому інструктори НТЦ вирішили і надалі проводити періодичне навчання саме таким чином.

 

Довідка: Радіаційний фон в районі розміщення Запорізької атомної електростанції відповідає природним значенням і на 19 лютого 2021 року становить 8 - 12 мкР/год. Надходження радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищує встановлених допустимих значень.

 

Запорізька АЕС - найбільший енергетичний об'єкт в Україні та Європі з встановленою потужністю 6000 МВт. На ЗАЕС експлуатуються 6 енергоблоків потужністю 1 млн. кВт кожен. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в 1984 році, другий - в 1985 році, третій - в 1986 році, четвертий - в 1987 році, п'ятий - в 1989 році, шостий - в 1995 році.

 

Запорізька АЕС генерує в об’єднану енергетичну систему майже 40 відсотків всієї електроенергії, що виробляється атомними електростанціями України та п’яту частину від загального виробництва електроенергії у країні.

 

версія для друку