МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Роботу первинної профспілкової організації ВП ЗАЕС визнано задовільною

16.02.2021 | 14:42

 

 

 

 

На Запорізькій АЕС пройшла звітна конференція первинної профспілкової організації. В її роботі взяло участь 99 делегатів - представників підрозділів Запорізької АЕС.

 

Під час засідання делегати заслухали звіт про роботу первинної профспілкової організації у минулому році та звіти про діяльність окремих комісій, в яких були озвучені цифри щодо оздоровлення і літнього відпочинку персоналу та зупинилися на одному з головних досягнень 2020 року - поліпшенні житлових умов для працівників станції.  

 

«До проєкту постанови на конференцію трудового колективу ДП «НАЕК «Енергоатом», яка відбудеться 19 лютого 2021 року було винесено два питання. Перше - це питання добудови житлових будинків у місті-супутнику з пропозицією внесення в інвестиційну програму ДП «НАЕК «Енергоатом» на виділення коштів. Друге питання - підтримка звернення з продовження угоди на 2021 рік про надання спортивних та культурних послуг об’єктами соціального призначення для окремих категорій персоналу», - зазначив голова ППО Запорізької АЕС Іван Здравчев.

 

Також під час звітної конференції головою первинної профспілкової організації ВП ЗАЕС одноголосно обрано Івана Здравчева. До складу Центрального комітету Атомпрофспілки дообрали Володимира Ротермана - заступника голови ППО ВП ЗАЕС та Сергія Мошніка - голову Організації молоді ППО ВП ЗАЕС.

 

 

 

версія для друку