МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Коментар Міністерства щодо можливості постачальників природного газу для побутових споживачів за ціною не більше 6,99 грн претендувати на отримання компенсації

02.02.2021 | 19:19

 

 

 

На інтернет ресурсах, з посиланням на висновок Міністерства фінансів України, розміщується інформація про можливість постачальників газу, які за рішенням Кабінету Міністрів у лютому - березні 2021 року будуть реалізовувати газ для побутових споживачів за ціною не більше 6,99 грн, отримати, згідно з ст. 11 Закону «Про ринок природного газу», компенсацію за рахунок коштів усіх платників податків.

 

Звертаємо увагу, на підставі ст. 11 Закону «Про ринок природного газу» право на компенсацію виникає виключно у суб’єктів ринку, на яких покладені спеціальні обов’язки.

 

Рішення про встановлення граничної ціни на природний газ прийняте не на підставі і не на виконання ст. 11 Закону «Про ринок природного газу» і не покладає на постачальників природного газу жодних спеціальних обов’язків, а тому постачальники природного газу, які будуть постачати газ за ціною не більше 6,99 грн., не виконують спеціальних обов’язків і не можуть претендувати на отримання компенсації відповідно до ст. 11  Закону «Про ринок природного газу».

 

версія для друку