МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Підтримка США важлива для прискорення реформ в енергетичному секторі та зміцнення енергетичної безпеки України - Юрій Вітренко

06.01.2021 | 18:05

 

 

05 січня 2021 року в.о. Міністра енергетики України Юрій Вітренко провів онлайн-зустріч із Тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін. У зустрічі також  взяв участь заступник Міністра з питань європейської інтеграції Ярослав Демченков. 

 

Обговорили виклики та перспективи  розвитку енергетичного сектору України та розширення українсько-американського енергетичного партнерства. 

 

Юрій Вітренко розповів про його плани реформ в енергетичній галузі та варіанти  подолання боргової кризи, у тому числі перед Енергоатомом та виробниками електроенергії з ВДЕ.

 

Також окреслив низку питань, які потребують системного вирішення,  та кроки щодо подальшого реформування енергетичного ринку. Зокрема, це  створення дієвого механізму захисту «вразливих споживачів» (населення) на ринках газу та електроенергії.

 

Сторони засвідчили наміри щодо подальшого співробітництва, зокрема в рамках USAID  Проєкту енергетичної безпеки. 

 

Цього ж дня відбулася робоча зустріч із керівництвом Агенції США з міжнародного розвитку та Проєкту енергетичної безпеки, на якій було домовлено посилити взаємодію для досягнення сталого розвитку українського енергетичного сектору. 

 

 

 

версія для друку