МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Запорізька АЕС: є план з вироблення електроенергії - 2020!

28.12.2020 | 14:30

 

 

 

 

 

27 грудня 2020 року о 19 годині 00 хвилині Запорізька атомна електростанція виконала планове завдання з виробництва електроенергії за 2020 рік - 28 млрд 257 млн кВтг електроенергії.

 

«Виконання річного плану - це трудове досягнення і результат наполегливої та сумлінної праці багатотисячного колективу висококваліфікованих фахівців Запорізької АЕС. Щодня ми підтримуємо свою репутацію виробничими показниками, досягаємо потрібних результатів в різних напрямках діяльності і готові брати на себе відповідальність за своєчасне і повне виконання поставлених перед нами завдань», - зазначив тимчасово виконуючий обов’язки генерального директора Запорізької АЕС Юрій Кульба.

 

Сьогодні ВП ЗАЕС генерує в об’єднану енергетичну систему майже 40 відсотків всієї електроенергії, що виробляється атомними електростанціями України та п’яту частину від загального виробництва електроенергії в країні.

 

За 36 років експлуатації Запорізька атомна електростанція стала головним підприємством в Україні, яке забезпечує промисловість і населення доступною і екологічно чистою електроенергією.

 

В даний момент на Запорізькій АЕС в роботі знаходяться п’ять енергоблоків. На енергоблоці №5 триває середній планово-попереджувальний ремонт. На завершальній стадії - роботи з продовження терміну експлуатації.

 

З початку експлуатації станція виробила понад 1 трлн 197 млрд кіловат-годин електроенергії.

 

версія для друку