МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

У регіонах продовжуються моніторинги об'єктів електроенергетики

18.12.2020 | 10:57

 

 

 

Управління Держенергонагляду в областях продовжують здійснювати моніторинги електроенергетичних підприємств відповідно до Положення про порядок оцінки готовності об’єктів електроенергетики до роботи в осінньо-зимовий період (далі – ОЗП).

Так, представники Управління Держенергонагляду у Тернопільській області взяли участь у роботі комісії з перевірки готовності виробників електроенергії до роботи в ОЗП.

За результатами роботи комісії з’ясовано, що сонячну електростанцію (ТОВ «Е-СЕЙФ ІНВЕСТ») та Топольківську ГЕС (ТзОВ «Топольки») підготовлено до роботи в ОЗП. Відтак, виробникам електроенергії видано Акти готовності до роботи в ОЗП.

На Луганщині за результатами роботи комісії з перевірки готовності об’єктів електричних мереж, участь у якій брали представники Управління Держенергонагляду, підписано Акт готовності до роботи в ОЗП ЛФ ДП «Регіональні електричні мережі».

Водночас інспектори Управління Держенергонагляду у Запорізькій області взяли участь в обласній селекторній нараді під головуванням заступника голови Запорізької ОДА. В ході зустрічі представниками Управління було проінформовано про невідкладність проведення необхідних моніторингових заходів щодо наявності та технічного стану резервних джерел електричного живлення закладів охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з COVID-19, та об’єктів тепло- і енергозабезпечення, а також надійності функціонування електричних мереж закладів охорони здоров’я.

За результатами наради прийнято рішення про проведення спільних оглядів у визначені терміни.

Крім того, на виконання вимог підпункту 2.1.2 пункту 2 Порядку застосування тарифів на електроенергію, затвердженого постановою НКРЕ від 23 квітня 2012 року № 498 (далі – Порядок), представники Управлінь Держенергонагляду у регіонах видають Акти щодо підтвердження факту відсутності газифікації природним газом багатоквартирних будинків та відсутності або нефункціонування централізованого теплопостачання (далі – Акт).

Так, станом на 11 грудня представниками Управління Держенергонагляду у Донецькій області на підставі отриманих звернень складено 19 Актів по 616 багатоквартирним будинкам області з метою застосування ліцензіатами з постачання електричної енергії відповідного тарифу на електроенергію для населення в опалювальний період.

На Волині та Черкащині складено по 1 Акту, а в Одеській області – 4 Акти, зокрема:

·         Савранський район (1 Акт) – 13 будинків;

·         Біляївський район (2 Акти) – 31 будинок;

·         Ізмаїльський район (1 Акт) – 4 будинки.

У Запоріжжі оформлено відповідні Акти на 22 багатоквартирні будинки обласного центру та на 290 – по області, а саме: м. Мелітополь – 1, м. Пологи – 4, м. Токмак – 13, м. Оріхів – 2, смт Більмак – 33, смт Велика Білозерка – 15, с. Комиш-Зоря – 20, смт Приазовське – 50, смт Розівка – 45, смт Чернігівка – 46, смт Степногірськ – 32, смт Мирне – 5, смт Молочанськ – 5, с. Федорівка – 2, с. Новоуспенівка – 7, с. Чкалівське – 1, Запорізький район – 9.

Нагадаємо, що відповідний тариф на електроенергію застосовується з наступного розрахункового періоду після складання Держенергонаглядом Акта щодо підтвердження факту відсутності газифікації природним газом багатоквартирних будинків та відсутності або нефункціонування централізованого теплопостачання відповідно до підпункту 2.1.2 пункту 2 Порядку.

 

версія для друку