МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Конкурс на залучення консультаційних послуг з проведення комплексного технічного дослідження з метою визначення пріоритетних напрямків для додаткової спроможності та інтеграції ВДЕ, а також розробки пропозиції щодо квот підтримки аукціонів з ВДЕ

08.12.2020 | 12:48

 

 

 

 

Міністерство енергетики України оголошує конкурс на консультаційні послуги з проведення комплексного технічного дослідження з метою визначення пріоритетних напрямків для додаткової спроможності та інтеграції ВДЕ, а також розробки пропозиції щодо квот підтримки аукціонів з ВДЕ.

 

Консультант працюватиме в межах Технічного завдання та має забезпечувати підтримку Міненерго з проведення комплексного технічного дослідження з метою визначення пріоритетних напрямків для додаткової спроможності та інтеграції ВДЕ, а також розробки пропозиції щодо квот підтримки аукціонів з ВДЕ.

 

Міністерство енергетики України цим запрошує прийнятні компанії     (далі – "Консультанти") висловити свою зацікавленість у наданні відповідних послуг (українською або англійською мовою). Зацікавлені Консультанти мають надати інформацію, що підтверджує наявність у Консультанта досвіду та кваліфікації, необхідних для виконання вищезазначених Послуг (брошури, опис досвіду подібних робіт, наявність необхідного досвіду у персоналу тощо) до 17-00 11.01.2021 за електронною адресою: vitaliy.kushnirov@mev.gov.ua.

 

Опис завдання, кваліфікаційні вимоги та інша доречна інформація наведені у Запиті на подання висловлень про зацікавленість за посиланням.

 

Для отримання додаткової інформації прохання звертатись до керівника Групи координації проекту Толмачова Д. В.: tolmachov.dmitry@gmail.com

версія для друку