МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Парламент підтримав проект з метою підвищення надійності енергетичної інфраструктури

02.12.2020 | 15:19

 

 

 

Верховна Рада України 302 голосами прийняла Закон України «Про ратифікацію Гарантійної угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Проект «Програма підвищення надійності підстанцій»)».

 

Інвестиційний проєкт у сумі 136 млн. євро, який буде виконано в рамках цієї Угоди, є частиною комплексної програми автоматизації підстанцій, якою передбачено поетапну реконструкцію усіх підстанцій НЕК «Укренерго».

 

У рамках цього проєкту передбачається здійснити реконструкцію 12-ти підстанцій Дніпровської електроенергетичної системи з впровадженням автоматизованих систем керування технологічними процесами

 

«Проєкт, який відтепер зможе виконати НЕК «Укренерго» за кошти Європейського інвестиційного банку, дозволить частково модернізувати наявну енергетичну інфраструктуру, підвищити надійність та якість енергозабезпечення та створить умови для інтеграції української енергосистеми з енергосистемою ENTSO-E та відповідно підвищить енергетичну безпеку нашої держави», - прокоментував Ярослав Демченков, заступник Міністра енергетики, який супроводжував зазначений законопроєкт у Верховній Раді.

 

версія для друку