МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Створення умов та правил кібербезпеки - обов'язкова умова впровадження цифрових трансформацій в енергетиці

27.11.2020 | 20:12

 

 

 

 

Заступник Міністра енергетики з питань цифровізації Євген Владіміров взяв участь у конференції «Жінки ядерної сфери України», де обговорювалися, зокрема, питання цифровізації та кіберзагроз енергетики, у тому числі, ядерної.

 

Першочергові заходи, які виконує Міністерство в напрямку забезпечення кібербезпеки у галузі:

 

1. Затвердження концепції кібербезпеки

 

2. Оцінка рівня кіберстійкості об’єктів критичної інфраструктури енергетичної галузі

 

3. Створення надійної галузевої системи кіберзахисту «Енергетична галузь потребує специфічного індивідуального підходу, першочергове створення умов та правил кібербезпеки є обов’язковою умовою впровадження цифрових трансформацій», - наголосив Євген Владіміров.

 

Довідково.

ІІ Щорічна конференція «Women in Nuclear Ukraine», яка відбулась у Києві 27 листопада, об’єднала понад 50 представників держави та Уряду, промисловості, бізнесу та науки, світових експертів, лідерів міжнародних організацій.

 

У рамках заходу були обговорені питання з національної спроможності України щодо забезпечення кадрового резерву в ядерній сфері; гендерної рівністі у ядерній енергетиці; науки, технологій та інновацій в ядерному секторі, а також актуальні виклики для системи національної безпеки в рамках забезпечення екологічної, ядерної та кібербезпеки.

 

Захід організовано українським представництвом всесвітньої мережі «Women in Nuclear Global» – «WiN Ukraine», за підтримки шведського та норвезького регуляторних органів і Посольства США.

 

 

версія для друку