МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Енергетична галузь має шанс на збалансованість і надійну роботу - Юрій Бойко

27.11.2020 | 15:02

 

 

 

В.о. Міністра енергетики Юрій Бойко взяв участь в обговоренні річного звіту про впровадження реформ в енергетичній сфері країн-учасниць Енергетичного Співтовариства Європейського Союзу.

 

За оцінкою Секретаріату Енергетичного Співтовариства, Україна досить вдало виконує зобов’язання, передбачені Протоколом про приєднання України до Енергетичного Співтовариства. Однак існують прогалини в головних секторах енергетики, які вимагають швидких та якісних рішень.

 

Юрій Бойко у своєму виступі заявив, що міністерство бачить за мету повну інтеграцію енергетичного ринку України в енергетичний ринок Європейського Союзу в секторах газу та електроенергії.

 

«Я переконаний, що ми і надалі будемо тісно співпрацювати з Секретаріатом Енергетичного Співтовариства. Бачення того, в яку сторону рухатись і яким чином стабілізувати ситуацію на ринках, у нас з вами однакове», - зазначив в.о. Міністра енергетики в діалозі з директором Секретаріату Енергетичного Співтовариства Янезом Копачем.

 

На думку очільника Міністерства, інтеграція енергетичних ринків має важливе значення для України не лише з точки зору міжнародних зобов’язань, але і для підвищення безпеки галузі та покращення макрофінансового стану країни.

 

Також він додав: «Галузь має шанс на те, щоб бути збалансованою і працювати надійно. Лише за умови прозорих правил гри та конкуренції в роботі ключових учасників ринку ми досягнемо поставлених цілей».

 

версія для друку