МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Юрій Бойко приступив до виконання обов'язків Міністра енергетики

23.11.2020 | 18:34

 

 

 

 

Тимчасове виконання обов’язків Міністра енергетики покладено на заступника Міністра Юрія Бойка відповідно до розпорядження КМУ №1467-р від 20 листопада 2020 р., прийнятого на позачерговому засіданні Уряду.

 

Рішенням Уряду визнано таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України № 604, згідно з яким виконання обов’язків Міністра енергетики було тимчасово покладено на Ольгу Буславець.

 

Юрій Бойко до цього працював заступником Міністра енергетики. На цю посаду його було призначено 6 травня 2020 року згідно з розпорядження № 497-р. Раніше, з  жовтня 2014  до травня  2020 року, Ю. Бойко працював заступником директора з економіки та фінансів ДП «Енергоринок».

 

Водночас Ольга Буславець залишається на посаді першого заступника Міністра енергетики, на яку її було призначено розпорядженням Уряду від 3 червня 2020 р. № 602-р «Про продовження виконання обов’язків першого заступника міністра» у зв’язку з перейменуванням Міністерства енергетики та захисту довкілля України.

З розпорядженням Уряду можна ознайомитися за посиланням https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-viznannya-takim-shcho-vtratilo-chinnist-rozporyadzhennya-kabinetu-ministriv-ukrayini-vid-3-chervnya-t201120

 

Довідково:

 

За першою освітою Юрій Бойко – інженер-електрик, закінчив  у 1995 році Київський політехнічний інститут за спеціальністю «Автоматичне управління електроенергетичними системами».

 

Також закінчив Міжнародний Інститут менеджменту (2002 р.), має ступінь магістра з бізнес-адміністрування, та Львівський національний університет імені Івана Франка (2013 р.) за спеціальністю «Правознавство», де здобув кваліфікацію спеціаліста-юриста.

 

 

 

 

 

версія для друку