МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

В Міненерго призначено заступника Міністра з питань цифровізації

20.11.2020 | 10:08

 

 

 

 

В.о. Міністра енергетики Ольга Буславець представила заступника Міністра енергетики з питань цифрового розвитку, цифрової трансформації та цифровізації Євгена Владімірова.

 

Серед першочергових завдань нового заступникакласифікація обєктів критичної інфраструктури енергетичної галузі; розробка концепції кібербезпеки енергетичної галузі та плану заходів; розробка стратегії цифрової трансформації енергетичного сектору.

 

В перспективних планах Міненергорозвивати співробітництво з міжнародними компаніями-лідерами у сфері кібербезпеки та цифрових трансформації.

 

«Я вдячний Ользі Буславець і професійній команді Міненерго за високу оцінку моєї роботи в енергетиці на громадських засадах та довіру. Обіцяю виконати поставлену задачу професійно в інтересах суспільства і держави», – зазначив Євген Владіміров.

 

Євген Владіміров працював у сфері управління цифровими та стратегічними ініціативами трансформації державного та приватного секторів, має 15-ти річний досвід роботи у великих міжнародних та національних ІТ та телеком компаніях, успішного запуску нових бізнесів, професійного консалтингу та публічної громадської діяльності.

 

До призначення був генеральним директором громадської організації «Міжнародний університет кібербезпеки». Є членом робочої групи з питань розбудови кіберзахисту об’єктів критичної інфраструктури енергетичної галузі Міністерства енергетики, співавтором проєкту концепції кібербезпеки енергетичної галузі.

 

Нагадаємо, 18 листопада Кабінет Міністрів призначив Євгена Владімірова заступником Міністра енергетики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

 

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-priznachennya-vladimirova-ye-o-zastupnikom-ministra-energetiki-ukrayini-z-pitan-cifrovogo-rozvitku-cifrovih-transformacij-i-cifrovizaciyi-i181120-1449

 

версія для друку