МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Ольга Буславець стала переможницею конкурсу "Жінки української енергетики 2020"

19.11.2020 | 20:47

 

 

 

В.о. Міністра енергетики Ольга Буславець стала переможницею конкурсу «Жінки української енергетики 2020» за номінацією «Політикиня».

 

Церемонія нагородження відбулося сьогодні в рамках ІІ конференції «Енергетика без Ґендеру», організованої Жіночим енергетичним клубом.

 

Представляючи Ольгу Буславець, президентка Жіночого енергетичного клубу Валентина Бєлякова відзначила результати її роботи на посаді.

 

«Це перша жінка, яка очолила Міністерство енергетики України. Спільно з Прем’єр-міністром досягли компромісу з інвесторами у «зелену» енергетику. Серед її заслуг – виведення з простою шахт і повернення гірників до роботи, завершення розробки Концепції реформування вугільної галузі. Ольга Буславець активно розвиває міжнародне партнерство та відстоює розвиток новітніх технологій в енергетиці, опікується заходами для імплементації Європейського «зеленого» курсу», - зазначила Валентина Бєлякова. Також наголосила, що Ольгу Буславець недарма називають антикризовим міністром.

 

Очільниця Міністерства подякувала за організацію платформи, яка дає можливість обговорити важливі питання енергетики, а також висловила вдячність всім причетним до сьогоднішньої перемоги.

 

«Я дякую тим, завдяки кому я можу саме в цій номінації отримати сьогодні нагороду – Президенту України та Прем’єр-Міністру України, які повірили в те, що я зможу вивести енергетику з кризи. У нас є вже багато успіхів. Впевнена, що далі буде ще більше. Разом ми все зможемо. Я хочу подякувати своїй енергетичній команді. Саме з ними ми маємо цей результат. Наша сила – саме у команді однодумців»,відзначила  Ольга Буславець.

 

Вона побажала Жіночому енергетичному клубу щорічно ставати впливовішими та потужнішими, щоб крок за кроком спільними зусиллями долати всі гендерні стереотипи. «Я бажаю вам, в першу чергу, вірити в себе, успішної плідної співпраці і рівноправного партнерства з чоловіками: не конкурувати з ними, а бути партнерами і доповнювати одне одного», – звернулася Ольги Буславець до колежанок.

 

В.о. Міністра анонсувала подальшу співпрацю Міненерго з Жіночим енергетичним клубом. «Ми плануємо закріпили наші наміри подальшої співпраці в Меморандумі між Міністерством енергетики та Жіночим енергетичним клубом. Цей документ буде включати не тільки питання гендерної рівності та створення сприятливих умов для жінок в енергетиці, що є фундаментом для забезпечення енергетичної безпеки держави і розвитку нашої енергетики. Меморандум передбачатиме активну співпрацю із залученням широкого кола фахівців і фахівчинь енергетики. Тож у нас попереду багато цікавої роботи і, я впевнена, дуже гарні результати», - зазначила Ольга Буславець.

 

Конференція об’єднала  українських та міжнародних спікерів та дала можливість обговорити питання гендерної рівності в енергетичному секторі України. Серед основних питань, які обговорили в рамках конференції:

          Жінки як кризові менеджерки, що забезпечують роботу енергетичної системи в умовах війни та керують компаніями в найскладніші часи;

          Нові можливості та сприятливі для жінок професії в промисловості для «зеленого» відновлення;

          Нова освіта для нового покоління: нові потреби дівчат та хлопців, дівчата в STEM освіті та науці.

 

 

 

 

версія для друку