МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Повідомлення про оприлюднення проєкту Закону України "Про енергетичну ефективність"

02.10.2020 | 10:27

 

 

 

Повідомлення про оприлюднення

проєкту Закону України «Про енергетичну ефективність»

 

Міністерство енергетики України оголошує про опублікування  проєкту Закону України «Про енергетичну ефективність» на офіційному веб-сайті Міненерго в мережі Інтернет – http://mpe.kmu.gov.ua/, розділ «Нормативно-правова база», підрозділ «Регуляторні акти».

 

Підвищення енергоефективності є необхідним елементом для зростання енергонезалежності країни та скорочення енергоємності економіки. Наразі, показник енергоємності ВВП за паритетом купівельної спроможності в України втричі вище ніж у більшості країн Європи.

 

Проєкт Закону України «Про енергетичну ефективність» (далі – проєкт закону) передбачає встановлення правових, економічних та організаційних засад діяльності у сфері забезпечення енергетичної ефективності, забезпечення здійснення енергоефективних заходів, які проводитимуться під час виробництва, транспортування, передачі, розподілу, постачання та споживання енергії. Проєкт закону спрямований на виконання міжнародних зобов’язань України в рамках Договору про заснування Енергетичного Співтовариства.

 

Зауваження та пропозиції до проєкту Закону приймаються в письмовому вигляді та електронною поштою протягом місяця за адресою: Міністерство енергетики України, 01601 вул. Хрещатик, 30;   е-mail: oksana.kolosova@mev.gov.ua.

 

Документи:

1. Проєкт Закону

2. Порівняльна таблиця

3. Аналіз регуляторного впливу

 

 

версія для друку