МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

На Запорізькій АЕС розроблена Карта стратегічних цілей та визначені ключові показники для їх досягнення

28.09.2020 | 13:38

 

 

 

 

 

Серед підрозділів Компанії Запорізька АЕС першою розробила Карту стратегічних цілей підприємства. Ця карта містить стратегічні цілі та показує взаємозв’язок між ними. Знання та розуміння персоналом усіх рівнів поставлених керівництвом цілей є важливою складовою успіху організації.

 

Стратегічна карта підприємства розробляється на період 3-5 років. А стратегічні цілі скомпоновані за 4-ма перспективами (проекціями) - це: зовнішні зацікавлені сторони; ринок; внутрішні процеси; персонал.

 

Цілі зафіксовані в Стратегічному плані ДП «НАЕК «Енергоатом», в Цілях Компанії з удосконалення та розвитку інтегрованої системи управління в інтересах забезпечення безпеки, в окремих довгострокових програмах, графіках та інших документах системи управління.

 

Для кожної стратегічної цілі встановлено відповідальних керівників, визначено кількісні показники досягнення цілей та їх цільові значення, вибрано підрозділи, що є власниками інформації про показники. Триває накопичення статистичної інформації за показниками для подальшого аналізу та прийняття рішень.

 

версія для друку