МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Повідомлення про оприлюднення проєкту Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей реалізації енергосервісу на об'єктах теплопостачання, централізованого питного водопостачання, централізованого водовідведення"

31.08.2020 | 16:13

 

 

 

Повідомлення про оприлюднення

проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей реалізації енергосервісу на об’єктах теплопостачання, централізованого питного водопостачання, централізованого водовідведення»

 

Міністерство енергетики України оголошує про опублікування   проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей реалізації енергосервісу на об’єктах теплопостачання, централізованого питного водопостачання, централізованого водовідведення» на офіційному веб-сайті Міненерго в мережі Інтернет – http://mpe.kmu.gov.ua/, розділ «Нормативно-правова база», підрозділ «Регуляторні акти».

 

Проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей реалізації енергосервісу на об’єктах теплопостачання, централізованого питного водопостачання, централізованого водовідведення» розроблено з метою поширення дії механізму енергосервісу на сфери теплопостачання, централізованого питного водопостачання, централізованого водовідведення.

 

Механізм полягає в залученню приватних інвестицій з їх захистом шляхом запровадження рахунків із спеціальним режимом використання для розрахунків за енергосервісними договорами (за аналогічним механізмом спеціальних рахунків за інвестиційними програмами та кредитними коштами). Приватні інвестиції повертатимуться інвестору виключно за рахунок досягнутої економії енергії.

 

Забезпечення повернення інвестицій сприятиме можливості підприємств вищезгаданих сфер залучати приватні кошти на реалізацію енергоефективних заходів без збільшення тарифів на відповідні послуги таких підприємств.

 

Зауваження та пропозиції до проєкту постанови приймаються в письмовому вигляді та електронною поштою протягом місяця за адресою: Міністерство енергетики України, 01601, м. Київ, вул. Хрещатик, 30; е-mail: ivan.alekseev@mev.gov.ua

 

Документи:

1.    Проєкт Закону;

2.    Аналіз регуляторного впливу;

3.    Порівняльна таблиця.

 

версія для друку