МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Фахівці Запорізької АЕС провели зустріч у форматі громадських слухань з громадськістю Великобілозерського району

20.08.2020 | 14:42

 

 

 

 

20 серпня 2020 року фахівці Запорізької АЕС провели зустріч в форматі громадських слухань з громадськістю Великобілозерського району для розгляду матеріалів з обґрунтування безпеки продовження терміну експлуатації енергоблока №5 ВП ЗАЕС.

 

Фахівцями Запорізької АЕС були представлені матеріали щодо обґрунтування безпеки продовження терміну експлуатації енергоблока №5 Запорізької АЕС за всіма напрямами, що можуть цікавити громадськість: реконструкція та модернізація обладнання, розробка та склад звіту з періодичної переоцінки безпеки енергоблока №5, радіаційний контроль навколишнього середовища району розташування станції, природоохоронна діяльність ВП ЗАЕС.

 

Після доповідей фахівців зустріч традиційно продовжилася в форматі «питання-відповідь». Мешканців Великобілозерського району цікавили питання оповіщення населення зони спостереження в разі надзвичайних ситуацій, соціального захисту населення, наявність та місце розташування посту радіаційного контролю в Великобілозерському районі. На всі питання були отримані вичерпні відповіді.

 

На завершення зустрічі представники Запорізької АЕС подякували присутнім за увагу до теми продовження терміну експлуатації енергоблока №5.

 

версія для друку