МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Фахівці ВП ЗАЕС проведуть зустріч у форматі громадських слухань з громадськістю с. Дніпровка

29.07.2020 | 15:53

 

 

 

Реалізуючи права громадян та їх об'єднань на участь у розгляді питань і процесі прийняття рішень, пов'язаних з використанням ядерної енергії, виходячи з принципів відкритості та доступності інформації щодо діяльності Запорізької АЕС, Дніпровський старостинський округ Водянської сільської об’єднаної територіальної громади спільно з             ВП «Запорізька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» 12 серпня 2020 року проведе зустріч у форматі громадських слухань фахівців Запорізької АЕС з громадськістю села Дніпровка для розгляду матеріалів з обґрунтування безпеки продовження терміну експлуатації енергоблока №5 ВП ЗАЕС.

 

Приводом для зустрічі з громадськістю є завершення проєктного терміну експлуатації енергоблока №5 ЗАЕС - 27.05.2020 р. та розробка у зв'язку з цим Звіту з періодичної переоцінки безпеки енергоблока - основного документу, на підставі якого Держатомрегулювання України прийматиме рішення щодо можливості продовження терміну експлуатації енергоблока.

 

Зустріч у форматі громадських слухань фахівців Запорізької АЕС з громадськістю села Дніпровка буде проведена 12 серпня 2020 року о 10:00 в приміщенні сільського Будинку культури за адресою: с. Дніпровка, вул. 9 травня,  буд. 128.

 

Інформаційне забезпечення та технічна підтримка зустрічі здійснюватимуться фахівцями ВП ЗАЕС.

 

Програма заходу буде відповідати формату громадських слухань і передбачає:

- презентацію матеріалів щодо обґрунтування безпеки продовження терміну експлуатації енергоблока №5 ВП ЗАЕС;

 

- відповіді на запитання та зауваження учасників зустрічі;

 

- збір пропозицій, запитань та зауважень, одержаних у період проведення зустрічі.

 

Дніпровський старостинський округ Водянської сільської об’єднаної територіальної громади нагадує про триваючий адаптивний карантин і суворо стежитиме при проведенні зустрічі з громадськістю в форматі громадських слухань за дотриманням учасниками всіх протиепідемічних заходів, що запроваджені Урядом та діятимуть на момент проведення заходу.

 

версія для друку