МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Фахівці ВП ЗАЕС проведуть зустріч у форматі громадських слухань з громадськістю м. Дніпрорудне

21.07.2020 | 10:30

 

 

 

 

 

Реалізуючи права громадян та їх об'єднань на участь у розгляді питань і процесі прийняття рішень, пов'язаних з використанням ядерної енергії, виходячи з принципів відкритості та доступності інформації щодо діяльності Запорізької АЕС, Дніпрорудненська міська рада спільно з ВП «Запорізька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» 04 серпня 2020 року проведе зустріч у форматі громадських слухань фахівців Запорізької АЕС з громадськістю м. Дніпрорудне для розгляду матеріалів з обґрунтування безпеки продовження терміну експлуатації енергоблока №5 ВП ЗАЕС.

 

Приводом для зустрічі з громадськістю є завершення проєктного терміну експлуатації енергоблока №5 ЗАЕС - 27.05.2020 р. та розробка у зв'язку з цим Звіту з періодичної переоцінки безпеки енергоблока - основного документу, на підставі якого Держатомрегулювання України прийматиме рішення щодо можливості продовження терміну експлуатації енергоблока.

 

Зустріч у форматі громадських слухань фахівців Запорізької АЕС з громадськістю                    м. Дніпрорудне буде проведена 04 серпня 2020 року о 10:00 в приміщенні міського кінотеатру «Сучасник» за адресою: м. Дніпрорудне, пр. Ентузіастів, 16.

 

Інформаційне забезпечення та технічна підтримка зустрічі здійснюватимуться фахівцями ВП ЗАЕС. Програма заходу буде відповідати формату громадських слухань і передбачає:

- презентацію матеріалів щодо обґрунтування безпеки продовження терміну експлуатації енергоблока №5 ВП ЗАЕС;

 

- відповіді на запитання та зауваження учасників зустрічі;

 

- збір пропозицій, запитань та зауважень, одержаних у період проведення зустрічі.

 

Дніпрорудненська міська рада нагадує про триваючий адаптивний карантин, і суворо стежитиме при проведенні зустрічі з громадськістю в форматі громадських слухань за дотриманням учасниками всіх протиепідемічних заходів, що запроваджені Урядом та діятимуть на момент проведення заходу.

 

версія для друку