МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Заступники Міністра та Державний секретар

 

 

 

 

 

 

ВЛАСЕНКО ЮРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

 

Yurii Vlasenko

 

Посада:

Перший заступник Міністра енергетики згідно з (розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21.05.2021 року 490-р)

 

Юрій Власенко - понад 17 років  на державній службі, які присвятив діяльності в системі управління енергетичного ринку.

 

Має економічну освіту та є магістром у сфері державного управління.

 

За період роботи в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг здійснював моніторинг ціноутворення та роботи конкурентного сектору оптового ринку електроенергії, працював над ефективним забезпеченням платіжно-розрахункових відносин на ринку.

 

Входив о складу комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми НКРЕКП, був членом Аукціонного комітету з продажу електричної енергії за двосторонніми договорами при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості.

 

Контактні дані:

Ел. пошта: yuriy.vlasenko@mev.gov.ua

 

 

 

 

 

БОНДАРЕНКО ВОЛОДИМИР ВАЛЕРІЙОВИЧ

 

Volodymyr Bondarenko

 

Посада:

З 9 жовтня 2020 року - державний секретар Міністерства енергетики України (розпорядженням КМУ від 9 жовтня 2020 р. № 1223-р)

 

Контактні дані:

Ел. пошта: volodymyr.bondarenko@mev.gov.ua

 

 

 

 

ПІДКОМОРНА ЮЛІЯ АНАТОЛІЇВНА

 

Yuliia Pidkomorna

 

 

Посада:

Заступник Міністра енергетики України (розпорядження КМУ від 19 травня 2021 року № 456-р)

 

Юлія Підкоморнадосвідчений фахівець у сфері державного управління, впровадження проєктів в енергетичній сфері.

 

Багато років працювала в  апараті центральних органів влади, за міжнародними напрямками діяльності в енергетичній сфері, зокрема, в рамках Договору про заснування Енергетичного Співтовариства та проблематики МАГАТЕ.

 

Під її керівництвом як виконуючої обов’язки державного секретаря Міністерства енергетики та вугільної промисловості успішно впроваджено пілотний проєкт з реформування державної служби та сформовано на конкурсній основі директорати за напрямками діяльності Міністерства, в яких працюють фахівці з питань реформ.

 

Працюючи на посаді заступника міністра в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості, Юлія Підкоморна приділяла значну увагу питанням охорони праці, безпеки критичної енергетичної інфраструктури, вирішенню проблемних питань атомно-промислового комплексу.

 

Юлія Підкоморна очолювала ГО «Українська енергетична асоціація» та працювала радником та консультантом Президента НАЕК «Енергоатом».

 

Контактні дані:

Ел. пошта: yuliya.pidkomorna@mev.gov.ua

 

 

 

 

 

 

ДЕМЧЕНКОВ ЯРОСЛАВ СЕРГІЙОВИЧ

 

Yaroslav Demchenkov

 

Посада:

З 10 червня 2020 року - заступник Міністра енергетики України з питань європейської інтеграції (розпорядження КМУ від 10 червня 2020 року № 633-р)

 

З 27 травня 2020 року  - заступник Міністра енергетики та захисту довкілля України з питань європейської інтеграції

 

Біографія:

Народився 18 червня 1976 року в м. Донецьк.

Магістр міжнародного права, закінчив Українську академію зовнішньої торгівлі.

 

Розпочав трудову діяльність у 1995 році. З 1998 по 2003 рр. працював у Міністерстві економіки України де пройшов шлях від головного спеціаліста управління співробітництва з ЄС та міжнародної технічної допомоги до заступника начальника управління міжнародної економіки та взаємодії з міжнародними фінансовими організаціями і начальника управління зв’язків з громадськістю.

 

З 2003 по 2006 рр. працював консультантом Світового банку, керівником груп управління проєктами Банку в Україні.

 

З 2006 по 2007 рр. був директором міжнародних програм Центру досліджень європейської єдності, а потімрадником Віце-прем’єр-міністра України з питань підготовки ЄВРО-2012 в України.

 

З 2008 по 2009 рр. працював на посаді завідувача відділу інвестиційно-інноваційного розвитку та супроводження проєктів Секретаріату Президента України.

 

З 2009 по 2011 рр. був керівником Секретаріату громадської організації «Фронт Змін» та першим заступником Фонду соціальних стратегії. У 2010 роціобраний депутатом Чернігівської обласної ради VI скликання.

 

З 2012 по 2015 рр. працював помічником-консультантом народних депутатів України, а потімкерівником Служби Віце-прем’єр-міністра України.

 

З 2016 по призначення заступником Міністра працював в системі ООН в Україні на посадах керівника проєктів з розвитку енергетичного сектору  Програми розвитку ООН в Україні та Управління ООН з обслуговування проєктів, а також координатора з партнерства Управління ООН з обслуговування проєктів в Україні.

 

 

Контактні дані:

Ел. поштаyaroslav.demchenkov@mev.gov.ua

 

 

САФАРОВ ФАРІД КАМІЛ ОГЛИ

 

Farid Safarov

 

Посада:

Заступник міністра енергетики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації згідно з (розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10.11.2021 року № 1420-р)

 

Біографія:

Має понад 7 років досвіду роботи на керівних посадах у комерційних компаніях ІТ, інвестиційного та юридичного секторів.

 

Закінчив з відзнаками Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Міжнародне право», Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Державна служба» та Київський національний економічний університет за спеціальністю «Міжнародна економіка та менеджмент».


Працював Генеральним директором Директорату цифрової інфраструктури на транспорті Міністерства інфраструктури України. 


Здійснював  реалізацію проєктів «Прозора інфраструктура», «Єдиний електронний квиток», імплементацію «Дії» у сфері перевезень та відповідав за розвиток відкритих даних у сфері інфраструктури.

 

Був керівником проєкту «Національна транспортна модель України».

 

Контактні дані:

Ел. поштаfarid.safarov@mev.gov.ua

 

 

 

КОЛІСНИК МИКОЛА ОЛЕКСАНДРОВИЧ

 

Mykola Kolisnyk

 

Посада:

 

Заступник Міністра енергетики України згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 2022 року № 183-р.

 

Біографія:

Має дві вищі освіти. Трудову діяльність розпочав в іноземних комерційних підприємствах нафтогазового комплексу.


Протягом трьох років працював в Антимонопольному комітеті України.


Останні 6 років обіймав керівні посади в Міністерстві енергетики. Працював над імплементацією європейського законодавства, зокрема регламентів та директив ЄС, про безпеку постачання природного газу, щодо добового балансування на ринку природного газу, імплементації технічних регламентів якості світлих нафтопродуктів, координував співпрацю з Центром енергетичної безпеки НАТО щодо посилення безпеки об'єктів критичної енергетичної інфраструктури.


З травня 2018 року до призначення на посаду заступника Міністра  - у керівництві Директорату нафтогазового комплексу та розвитку ринків нафти, природного газу та нафтопродуктів.


Забезпечував формування політики в нафтогазовому комплексі, взаємодію з підприємствами нафтогазового комплексу, реалізацію проєктів щодо збільшення видобутку газу, підписання угод про розподіл продукції.

 

Успішно пройшов профільне навчання за кордоном, зокрема: курси JICA (Японія)  з енергетичного планування та управління на енергетичних ринках; за програмою BP & SOCAR az управління в енергетичній сфері - ADA University (Азербайджан, Баку);
Post-graduate program on natural resources – DUKE University (
США) та ін.


Є представником Міністерства при Міжнародній Енергетичній Хартії, експертом з природного газу ЄЕК ООН.

 

Контактні дані:

Ел. пошта nikolay.kolisnyk@mev.gov.ua

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку