МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Громадське обговорення матеріалів стосовно безпеки ПТЕ енергоблока №5 ВП ЗАЕС триватиме з 31 липня по 31 серпня 2020 року

15.07.2020 | 15:35

 

 

 

 

Важливим фактором при прийнятті рішень з питань продовження експлуатації ядерних установок у понадпроєктний термін, є участь громадськості в обговоренні матеріалів з обґрунтування безпеки продовження терміну їх експлуатації та можливого впливу на навколишнє середовище.

 

Рішення про продовження терміну експлуатації енергоблока №5 ВП ЗАЕС буде приймати Держатомрегулювання України після вивчення та затвердження «Звіту з періодичної переоцінки безпеки енергоблока №5 ВП ЗАЕС».

 

Але цьому передуватиме робота з громадськістю регіону розташування атомної станції з питань безпеки продовження терміну експлуатації енергоблока №5 Запорізької АЕС, яка буде проводитись під час громадського обговорення вказаних питань в період з 31 липня по 31 серпня 2020 року.

 

Триваючий адаптивний карантин вносить свої корективи, проте фахівці Запорізької АЕС готові вести активний діалог і брати участь у зустрічах з громадськістю в форматі громадських слухань і громадських слуханнях при забезпеченні органами державної влади і самоврядування населених пунктів зони спостереження станції всіх протиепідемічних заходів, що запроваджені Урядом та діятимуть на момент проведення заходу.

 

На сайті Запорізької АЕС у розділі Діяльність/Продовження експлуатації/Документи/ЗАЕС-5 розміщено документи з обґрунтування безпеки ПТЕ енергоблока №5, що можуть зацікавити громадськість.

 

Також у період проведення громадського обговорення з питаннями стосовно безпеки продовження терміну експлуатації енергоблока №5 можна звертатись до інформаційного центру управління роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЗАЕС за номерами телефону (06139) 62127, 62181 або на електронну адресу ursmi35306@mgw.npp.zp.ua.

 

Закликаємо спільно пройти цей важливий етап, щоб п’ятий енергоблок Запорізької АЕС теж отримав статус блока з продовженим терміном експлуатації і надалі виробляв екологічно чисту електроенергію для населення і промисловості країни.

 

версія для друку