МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Влітку особливо важлива ефективність роботи гідроспоруд Запорізької АЕС

09.07.2020 | 13:43

 

 

 

Влітку, у період підвищених температур, гідротехнічний цех Запорізької АЕС працює в максимально напруженому режимі. Основне завдання цеху - охолодження циркуляційної води системою гідротехнічних споруд для подачі її на енергоблоки станції.

 

«Влітку ми підходимо до пікових температур води. Для обладнання гідротехнічного цеху і самої станції це складний і напружений період. Всі охолоджувачі циркуляційної системи працюють на максимально можливій потужності, адже температура охолодженої води, яка подається системою гідроспоруд атомної станції, не повинна перевищувати температурний поріг у 33 градуси, після якого починається зниження потужності енергоблоків», - розповів заступник начальника - керівник служби експлуатації гідротехнічного цеху Володимир Іващенко.

 

Від роботи гідроспоруд залежить ефективність експлуатації блоків та їх продуктивна потужність. Весь комплекс гідротехнічних споруд складається з каналів, що підводять та відводять воду, бризкальних басейнів, ставка-охолоджувача, двох баштових градирень і берегових насосних станцій.

 

Більш ніж 35-річний досвід експлуатації обладнання гідроспоруд дозволяє фахівцям гідроцеху забезпечувати ефективну роботу Запорізької АЕС.

 

 

версія для друку