МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Делегація України бере участь у X сесії Асамблеї IRENA

10.01.2020 | 13:27

 

 

Українська делегація на чолі із Міністром енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель  бере участь у Х сесії Асамблеї Міжнародного агентства з відновлювальних джерел енергії (International Renewable Energy Agency (IRENA)), яка проходить 10-12 січня 2020 року у м. Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати).

 

Серед цілей заходів IRENA – розглянути актуальні питання глобальної енергетичної трансформації, активізацію зусиль для розбудови «чистої» енергетики та її вплив на сталий розвиток суспільства.

 

Сьогодні, 10 січня, у переддень відкриття Асамблеї, у штаб-квартирі IRENA заплановані зустрічі високого рівня, круглі столи, презентація платформи Sustainable Energy Systems   та проведення Молодіжного форуму IRENA.

 

Офіційне відкриття Асамблеї відбудеться 11 січня. Другий день засідання Асамблеї буде присвячений міністерським пленарним сесіям.

 

За даними IRENA, цьогоріч на X сесії Асамблеї очікується понад 1500 учасників від понад 160 країн світу, зокрема високопосадовці, представники бізнесу, міжнародних організацій та громадськості.

 

📌 Нагадаємо, Україна стала повноправним членом IRENA у 2018 році.

 

📌 У співпраці із експертами IRENA розроблено законодавчу базу для запровадження «зелених» аукціонів.

 

📌 Також, у 2019 р. генеральний директор IRENA Франческо Ла Камера здійснив візит в Україну та виступив на X Міжнародному інвестиційному форумі з відновлюваної енергетики (http://saee.gov.ua/uk/news/3259), а також взяв участь у зустрічі із Прем’єр-міністром України О. Гончаруком (http://saee.gov.ua/uk/news/3260).

 

 

 

версія для друку