МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Новий керівник НАЕК "Енергоатом" буде призначений на основі прозорого конкурсу

28.11.2019 | 18:27

 

 

 

Про це зазначив перший заступник Міністра Віталій Шубін під час зустрічі з представниками колективу НАЕК «Енергоатом» та Атомпрофспілки та запевнив, що Міністерство дасть відповіді на всі запитання, які поставили атомники. Також  додав, що після обговорення  питань на сьогоднішньому  Пленумі ЦК «Атомпрофспілки» не залишилось сумнівів  щодо необхідності оптимізації роботи НАЕК «Енергоатом».

 

«Ефективність роботи менеджменту та підвищення виробничих показників підприємств атомно-промислового комплексунаша спільна мета на шляху до енергетичної незалежності України», - наголосив перший заступник Міністра.

 

Щодо звільнення президента НАЕК «Енергоатом» зазначив, що зміна керівництва  здійснюється за  рішенням Уряду. Керівник Енергоатома був призначений за контрактом, а новий керівник буде призначений на основі прозорого конкурсу.

 

«Питання безпекинайголовніше для Уряду, для кожного українця», - зауважив  перший заступник Міністра.

 

Віталій Шубін також повідомив, що кроки Мінекоенерго в енергетиці спрямовані на зміцнення енергетичної безпеки.  Про це свідчить, зокрема, вирішення питання перспектив роботи  ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат». Наразі затверджено фінансовий план, 22 листопада Схід ГЗК та ДП «НАЕК« Енергоатом» уклали довгостроковий договір на постачання уранового оксидного концентрату терміном на 6 років (на період 2020 - 2026 роки) з метою забезпечення потреби вітчизняної атомної енергетики в урановому оксидному концентраті для виробництва свіжого ядерного палива.

 

Реалізація договору сприятиме розвитку регіонів, в яких розташоване уранове виробництво, та  збереженню робочих місць. З огляду на те, що урановидобувна галузь є стратегічною,  укладення такого договору  сприяє зміцненню  енергетичної безпеки України у цілому.

 

«Атомна енергетика є базовою галуззю і залишатиметься базовою на найближчу перспективу», - запевнив  Віталій Шубін.

Також анонсував, що в понеділок відбудеться нарада щодо діяльності  Державного концерну  «Ядерне паливо» та запросив надавати пропозиції щодо поліпшення роботи галузі.

 

«Мінекоенерго відкрите до діалогу та готове обговорювати з трудовими колективами проблемні питання», - зазначив В. Шубін.  

 

версія для друку