МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження технічного регламенту щодо вимог до газу скрапленого для автомобільного транспорту, комунально-побутового споживання та промислових цілей та внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1069"

27.11.2019 | 09:56

Повідомлення про оприлюднення

 

проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження технічного регламенту щодо вимог до газу скрапленого для автомобільного транспорту, комунально-побутового споживання та промислових цілей та внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1069»

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оголошує про опублікування проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження технічного регламенту щодо вимог до газу скрапленого для автомобільного транспорту, комунально-побутового споживання та промислових цілей та внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1069»  на офіційному веб-сайті в мережі Інтернет http://mpe.kmu.gov.ua, розділ «Діяльність», підрозділ «Нормативно правова робота», підрозділ «Регуляторна діяльність».

 

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження технічного регламенту щодо вимог до газу скрапленого для автомобільного транспорту, комунально-побутового споживання та промислових цілей та внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1069» розроблено з метою встановлення єдиних обов’язкових для застосування і виконання вимог з якості газу скрапленого для автомобільного транспорту, комунально-побутового споживання та промислових цілей, а також захисту життя та здоров’я людей, тварин, рослин, охорони довкілля та природних ресурсів.

 

Зауваження та пропозиції до проекту постанови приймаються в письмовому вигляді та електронною поштою протягом місяця за адресою: Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, 01601, м. Київ, вул. Хрещатик, 30; е-mail: svetlana.kolyadenko@mev.gov.ua.

 

версія для друку