МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ

Повідомлення про оприлюднення до проєкту наказу Міністерства енергетики та захисту довкілля України "Про затвердження Змін до Правил про безпеку постачання природного газу"

20.11.2019 | 14:56

 

Повідомлення про оприлюднення

 

до проєкту наказу Міністерства енергетики та захисту довкілля України «Про затвердження Змін до Правил про безпеку постачання природного газу»

 

Міністерство енергетики та захисту довкілля України оголошує про опублікування проєкту наказу Міністерства енергетики та захисту довкілля України «Про затвердження Змін до Правил про безпеку постачання природного газу» на офіційному веб-сайті Мінекоенерго в мережі Інтернет – http://mpe.kmu.gov.ua, розділ «Діяльність», підрозділ «Регуляторні акти».

 

Проект наказу Міністерства енергетики та захисту довкілля України «Про затвердження Змін до Правил про безпеку постачання природного газу» розроблено Міністерством енергетики та захисту довкілля України на виконання частини третьої статті 5 Закону України «Про ринок природного газу», абзацу 4 пункту 2 наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 02 листопада 2015 р. № 686 «Про затвердження Правил про безпеку постачання природного газу», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 листопада 2015 р. за № 1489/27934.

 

Основною метою наказу є посилення безпеки постачання природного газу шляхом удосконалення механізму розроблення, затвердження і погодження переліків споживачів та черговості припинення (обмеження) їм постачання природного газу у разі виникнення кризової ситуації рівня надзвичайної ситуації.

 

Зауваження та пропозиції до проекту наказу приймаються у письмовому вигляді та електронною поштою протягом місяця за адресою:

 

Міністерство енергетики та захисту довкілля України, 01601,
вул. Хрещатик, 30;  е-mail:
dmitriy.vdovin@mev.gov.ua.

 

 

 

версія для друку