МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Повідомлення про оприлюднення до проєкту наказу Міністерства енергетики та захисту довкілля України "Про затвердження Змін до Національного плану дій"

11.11.2019 | 17:27

 

Повідомлення про оприлюднення

 

до проєкту наказу Міністерства енергетики та захисту довкілля України «Про затвердження Змін до Національного плану дій»

 

Міністерство енергетики та захисту довкілля України оголошує про опублікування проєкту наказу Міністерства енергетики та захисту довкілля України «Про затвердження Змін до Національного плану дій» на офіційному веб-сайті Мінекоенерго в мережі Інтернет – http://mpe.kmu.gov.ua, розділ «Діяльність», підрозділ «Регуляторні акти».

 

Проєкт наказу Міністерства енергетики та захисту довкілля України «Про затвердження Змін до Національного плану дій» розроблено Міністерством енергетики та захисту довкілля України на виконання абзацу третього частини першої статті 6 Закону України «Про ринок природного газу», абзацу 4 пункту 2 наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 02 листопада 2015 р. № 687 «Про затвердження Національного плану дій», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 листопада 2015 р. за № 1458/27903.

 

Основною метою наказу є посилення безпеки постачання природного газу шляхом визначення механізму застосування страхового запасу природного газу у разі виникнення кризової ситуації рівня надзвичайної ситуації, а також порядку його створення та використання.

 

Зауваження та пропозиції до проєкту наказу приймаються у письмовому вигляді та електронною поштою протягом місяця за адресою:

Міністерство енергетики та захисту довкілля України, 01601,
вул. Хрещатик, 30;  е-mail:
dmitriy.vdovin@mev.gov.ua.

 

 

версія для друку