МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ

Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства енергетики та захисту довкілля "Про затвердження Типового договору про проведення електронних аукціонів з розподілу квоти підтримки між замовником аукціону та оператором електронного майданчика"

07.11.2019 | 10:32

Повідомлення про оприлюднення

 

проєкту наказу Міністерства енергетики та захисту довкілля

«Про затвердження Типового договору про проведення електронних аукціонів з розподілу квоти підтримки між замовником аукціону та оператором електронного майданчика»

 

Міністерство енергетики та захисту довкілля відповідно до вимог Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оголошує про опублікування проєкту наказу Міністерства енергетики та захисту довкілля «Про затвердження Типового договору про проведення електронних аукціонів з розподілу квоти підтримки між замовником аукціону та оператором електронного майданчика» на офіційному веб-сайті Міністерства в мережі Інтернет - http://mpe.kmu.gov.ua, розділ «Діяльність», підрозділ «Регуляторна діяльність», папка «Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до них».

 

Проєкт наказу Міністерства енергетики та захисту довкілля «Про затвердження Типового договору про проведення електронних аукціонів з розподілу квоти підтримки між замовником аукціону та оператором електронного майданчика» підготовлено на виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення конкурентних умов виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії» № 2712-VIII з метою врегулювання відносин між замовником аукціону та оператором електронного майданчика при проведенні аукціонів з розподілу квоти підтримки виробників електричної енергії з альтернативних джерел енергії.

 

Проєктом наказу передбачається затвердження типової форми договору про проведення електронних аукціонів з розподілу квоти підтримки між замовником аукціону та оператором електронного майданчика.

 

Прийняття проєкту наказу є необхідною передумовою організації електронних аукціонів з розподілу квоти підтримки відповідно до вимог статті 93 Закону України «Про альтернативні джерела енергії», проведення яких сприятиме сталому розвитку екологічно чистих альтернативних джерел енергії відповідно до Енергетичної стратегії та міжнародних зобов’язань України.

 

Пропозиції та зауваження до положень проєкту наказу просимо надсилати до 08.12.2019 за адресою: 01601, м. Київ, вул. Хрещатик, 30

 

А також на електронну пошту:

oleksandr.martynuk@mev.gov.ua

vladyslav.maksakov@mev.gov.ua

 

 

версія для друку