МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Моделювання балансу кошторису Гарантованого покупця

05.11.2019 | 19:41

 

Після останньої зустрічі робочої групи, яка була створена Мінекоенерго спільно з представниками галузі для опрацювання перспектив розвитку відновлюваної енергетики, представники бізнесу запропонували розробити модель балансування кошторису Гарантованого покупця.

 

Мінекоенерго було враховано пропозицію та в рекордний термін (один тиждень) розроблено відповідну модель.  Пропонуємо з нею ознайомитися за посиланням PSO-RES-GB model 2019-11-18 publish * 

При цьому - це не просто набір даних, а практичний інструмент для розрахунків, яким може користуватися кожен та отримати власний результат відповідно до введених показників.

 

Ми розуміємо ризики неправильного використання моделі, але вважаємо, що ми повинні бути максимально відкритими. Тому ми надаємо можливість перевірити її роботу самостійно. Якщо Вами буде знайдено помилки або матимете коментарі, зауваження чи пропозиції для покращеннянадсилайте їх на email: Kostyantyn.chyzhyk@mev.gov.ua

 

* об‘єктивність моделі дуже сильно залежить від правильності введених даних. Дана модель є прогнозом ідеальних ситуацій, які не завжди мають місце у житті. Дана модель не може бути використана для прийняття фінансових рішень. Також пропонуємо для ознайомлення наші презентації.

 

Розрахунки дефіциту кошторису Гарантованого покупця на 2020 рік  (Презентація №1);

Розвиток відновлюваної енергетики: стан, виклики, пропозиції до вирішення  (Презентація №3).

 

 

 

версія для друку