МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Рівненську АЕС презентували в області на "Дні кар'єри - 2019"

04.11.2019 | 16:03

 

 

 

 

Рівненські атомники представили РАЕС на «Дні кар’єри – 2019», що проходив 30 жовтня на базі Національного університету водного господарства та природокористування НУВГП (м. Рівне). Мета поїздки фахівців на презентаційний захід передбачала надання інформації про атомну енергетику та профорієнтаційну роботу з студентською молоддю.

Обумовлений захід відвідали працівники Рівненської АЕС, колишні випускники рівненського вишу: провідний інженер з управління турбіною атомної станції турбінного цеху-1 Іван Кошмак, оператор спецводоочищення хімцеху Євгеній Герасімов. Супроводжувала атомників інженер управління кадрів Оксана Железняк.

Фахівці поширювали інформацію про життя, діяльність та соціальні заходи підприємства, спілкувалися у формі вільного діалогу з студентами та викладачами. Також відвідувачам заходу пропонувалась іміджева продукція електростанції: буклети, журнали, газети, презентації, відеоінформація.

«Наш візит до обласного центру був зумовлений перш за все формуванням позитивного іміджу Компанії та нашого підприємства. Також ми перед собою ставили завдання надати інформацію про атомну енергетику «з перших вуст», провести профорієнтаційну роботу серед молоді університету, як потенційного кадрового резерву електростанції. Перед студентами, майбутніми енергетиками ми намагалися розкрити перспективи професійного становлення та спрямувати їх на отримання знань, умінь і навичок, необхідних для успішної кар’єри у колективі Рівненської АЕС», – коментує Оксана Железняк.

Інженер наголосила також, що пріоритетними напрямками для РАЕС в Національному університеті водного господарства та природокористування є спеціальності «Теплоенергетика», «Гідроенергетика».

За словами Івана Кошмака, після закінчення у 2007 році НУВГП він отримав хорошу освітню базу для подальшого працевлаштування на РАЕС. Енергетик починав свою кар’єру машиністом - обхідником турбінного устаткування, далі перейшов на посаду інженера з управління турбіною атомної станції І категорії; ставши рік тому провідним інженером з управління турбіною. Маючи диплом випускника рівненського вишу, атомнику було легко спілкуватися на рівних з молоддю ВНЗ.

«Під час зустрічі зі студентами ми розповідали про наше підприємство, про можливості саморозвитку, кар’єрного росту. Кожному охочому ми надавали загальну інформацію про працевлаштування на електростанцію. Поза цим ми вели мову про культурне життя міста-супутника та АЕС, про активний розвиток спорту. Наша команда намагалася залучити якомога більше молодих спеціалістів до співпраці. Також ми прагнули показати на власному прикладі особистісний розвиток після закінчення ВНЗ»,відзначив Іван Кошмак.

Як наголошує заступник начальника управління кадрів Сергій Вакуліч, на цьому заході спеціалісти УК не зупинятимуться. Протягом листопада атомники здійснять схожі візити до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Національного університету «Львівська політехніка». Зокрема з вишами укладатимуться й тристоронні договори на подальшу співпрацю з РАЕС. «Зараз ми активно готуємося до чергової профорієнтаційної зустрічі Вінницького національного технічного університету, що проходитиме у місті-супутнику РАЕС. Також чекаємо на приїзд представників Одеського національного політехнічного університету та Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка. Та у перспективіХарківського політехнічного університету і НУВГП», – підсумовує Сергій Вакуліч.

Шейкіна Вікторія

 

 

 

версія для друку