МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

28 листопада 2019 р. у м. Києві в КВЦ "Парковий" відбудеться широкомасштабний ювілейний X Міжнародний інвестиційний форум з відновлюваної енергетики

08.11.2019 | 10:05

 

 

28 листопада 2019 р. у м. Києві в КВЦ «Парковий» відбудеться широкомасштабний ювілейний X Міжнародний інвестиційний форум з відновлюваної енергетики.

 

«Чиста» енергетика – серед пріоритетів для розвитку енергонезалежної та економічно міцної України. За останні 5 років впроваджено численні «зелені» проекти, в які інвестовано близько 3,8 млрд євро.

 

Таким чином, відновлювана енергетика займає одне із провідних місць у рейтингу залучених інвестицій в економіку країни, є екологічно безпечною для навколишнього середовища та зменшує залежність українських громад від вугілля та газу.

 

Подальша стратегія розвитку «зеленої» енергетики на конкурентних засадах стане ключовою темою обговорення для понад 700 учасників Форуму із різних регіонів України, а також із-за кордону.

 

Теми Форуму:

·                 відновлювані джерела енергії: глобальні виклики та перспективи для України;

·                 стратегічне партнерство України та ЄС;

·                 основні напрями розвитку відновлюваних джерел енергії;

·                 успішні приклади реалізації проектів;

·                 запровадження аукціонної системи;

·                 шляхи залучення інвестицій у «зелені» проекти.

До участі у форумі запрошено перших осіб держави, а також заплановано виступи представників центральних органів виконавчої влади, міжнародних організацій, ключових вітчизняних та закордонних гравців ринку відновлюваної енергетики.

 

Запрошуємо представників центральних та місцевих органів влади, органів місцевого самоврядування, мерів міст, голів ОТГ, представників посольств, банків, фінансових установ, міжнародних організацій, бізнесу, інвесторів, девелоперів, експертів, представників громадських організацій, науковців, ЗМІ.

 

Більше про захід можна дізнатись за посиланням

https://saee.gov.ua/uk/events/previews/3175

 

версія для друку